Брендові клатчі

Сумочка клатч - підкресли свою елегантність

Головна вимога до бізнес-леді - бути завжди елегантною і красивою в будь-яких обставинах, навіть, якщо доводиться постійно перебувати в динаміці, коли багато поїздок і ділових зустрічей. Напевно, тому сучасні жінки віддають свої переваги цієї невеликої акуратною сумочці. Йдеться про сумочку клатч. Брендові сумки клатчі найпопулярніших дизайнерів можна купити в інтернет-магазині "White Story".

Відкинь все зайве!

Витончені і функціональні - вони стали предметом, дійсно, на всі випадки життя. У клатч завжди поміститься найнеобхідніше - телефон, губна помада і маленький флакончик духів. Що ще потрібно для жінки, яка знає собі ціну і йде тільки вперед? Купити сумку клатч-конверт Chloe або Alexander Wang з натуральної шкіри - це саме те, що не буде вам заважати в вашому русі до вершин кар'єри.

Сучасні клатчі можуть виготовлятися з безлічі матеріалів:

  • натуральної або штучної шкіри;
  • замші;
  • тканини;
  • пластика;
  • соломки.

Сьогодні можна купити клатч жіночий, прикрашений тисненням, вишитий бісером або стеклярусом, круглої або овальної форми. Зручні клатчі, забезпечені ручкою у вигляді ремінця або ланцюжка. А строгий класичний клатч буде вашим супутником в будь-яких ситуаціях.

Продано Клатч Bottega Veneta 7237 Клатч Bottega Veneta 7237 Фото 2 Shadow Image 6901
Плетений шкіряний клатч зеленого кольору
Ціна: 18060 грн Купити
Немає в наявності