Брендовые женские обручи

Обручі для волосся - вибери свій стиль

Сама по собі зачіска є одним з найважливіших елементів образу дівчини. Мало того, зачіска дуже добре характеризує індивідуальність, життєві уподобання і захоплення, підкреслює соціальний статус, а багато дівчат в пошуках змін в житті змінюють і зачіску. Одним із способів зробити це є обруч для волосся.

Незважаючи на свою стилістичну універсальність, обруч або, як його ще називають, ободок є повноправним учасником образу і повинен гармоніювати з іншими предметами туалету ременемрукавичкоюсумочкою. Варіацій на цю тему досить багато. Це може бути вузький або широкий обруч, обруч з металу, пластику або іншого матеріалу, декорованого шкірою, хутром або текстилем. Одні з останніх трендів - обручі з декором у вигляді квітів або бантів. Широко використовуються прикраси камінням, стразами. Можливість купити обідок для волосся надає магазин "White Story". У колекції - універсальні екземпляри, прикрашені камінням, бантами, брошкою, які можна носити як кожен день, так і використовувати в якості доповнення до вечірнього вбрання.

Як відомо, стиль в одязі багато в чому визначає і стиль поведінки. Яскраві і помітні обідки підійдуть для відвідування дискотеки або нічного клубу, більш стримані прикрашені невеликою кількістю каменів - для ділової молодої жінки. У будь-якому випадку, при виборі обідка слід орієнтуватися на сполучуваність форм і кольорів. Визначити свій стиль і зробити правильний вибір вам допоможуть менеджери магазину магазина "White Story".

Тканинний об'ємний обруч з того спереду
Ціна: 3150 грн Купити
Є в наявності