Брендовые женские перчатки

Рукавички - ще один крок у світ моди

Фото 1 Подкатегория Перчатки

Еволюція моди проходить таким чином, що іноді звичайні утилітарні речі набувають зовсім інше призначення. Наприклад, жіночі рукавички, спочатку покликані зігрівати руки в негоду, стали стильним аксесуаром, носити який можна навіть в самому не призначеному для цього кліматі. Дуже широкий спектр матеріалів для їх виготовлення. Це і класична шкіра, і замша, і текстиль. Вечірні вбрання прийнято доповнювати цим видом аксесуарів з мережива або атласу.

Не менш широкий перелік моделей. У нього входять вже відомі «мітенки» - короткі рукавички без пальців, і стають популярними «гловелетти» або «хобо» - так само без пальців, але доходять до ліктя. Для виготовлення останніх використовується м'яка тонка шерсть або кашемір. Сучасні модниці включають довгі рукавички з найтоншої шкіри до складу коктейльних і вечірніх суконь.

Порад з вибору так само багато, як і самих рукавичок. Все залежить від мети, якої жінка хоче домогтися включенням цього аксесуара в свій гардероб. Якщо необхідно купити рукавички для захисту від негоди, слід акцентувати увагу на матеріалі і правильно підібрати розмір. Втім, розмір - це один з основних критеріїв вибору. Рукавички як доповнення іміджу варто вибирати так, щоб вони відповідали загальній стилістиці, але тут їх можна підбирати як в основний тон, так і пограти на контрастах.

Рукавички - відмінний спосіб додати образу витонченості і благородства і наявність декількох пар в гардеробі дівчини тільки підкреслить її почуття стилю.

По вашему запросу товаров не найдено.