Найвідоміші і модні бренди одягу

Найвідоміші і модні бренди одягу

Бренди є мірилом респектабельності та успішності. Про брендовий одяг говорять, ним захоплюються, чи не знайдеться такої людини, яка не хотіла б собі річ від відомого виробника. Популярність і затребуваність приходить до бренду не відразу. За відомістю стоять роки роботи, безліч злетів і падінь.

Найвідоміші бренди одягу

Що відрізняє брендовий жіночий одяг від звичайного? Ексклюзивність, висока якість, а також оригінальні фасони. Які бувають бренди? Розрізняють бренди, які відомі на весь світ. До них відносять Chanel, Prada, Valentino, Gucci та ін. Але далеко не всім покупцям доступні речі такого рівня. До брендів, які виробляють речі для мас-маркетів відносяться Zara, Mango, H & M, Bershka.

Gucci. Це популярний і престижний італійський модний будинок. Колись бренд виробляв найдорожчі в світі джинси. Зараз його люблять за чоловіче шкіряне взуття та жіночі сумочки. Відмінними рисами бренду є змішання кількох технік, різноманітність стилів і тканин.

Dolce & Gabbana - визнаний виробник одягу, який задає основні тенденції в світі моди. Продукція розрахована на світську публіку, її відносять до класу люкс. Модним будинком проводились численні закриті покази в приватних резиденціях, після яких витончені сукні із легких тканин розкуповувалися за лічені хвилини.

Chanel. Найвідоміший будинок моди з більш, ніж сторічною історією розвитку. Головні продукти бренду - розкішний одяг, сумки, парфумерія, косметика. Основною відмінністю жіночого одягу є вишуканість і разом з тим скромність. Chanel за допомогою своєї продукції вчить покупця знаходити красу в найпростішому.

Valentino. Продукція бренду відрізняється непомітною елегантністю, вивіреними лініями, відмінною якістю. Все це в сумі дозволило бренду стати провідним і утримувати цей статус протягом тривалого часу. Кожна з моделей продумується настільки ретельно, що залишається актуальною кілька сезонів поспіль.

Модні бренди сумок

сумка шанель

Торгові марки з гучним ім'ям розробляють нові інноваційні моделі сумочок, які згодом і задають основні тренди в світі аксесуарів. Тобто ці бренди крім свого власного виробництва, є ще каталізаторами, законодавцями в світі моди.

Fendi. На весь світ були відомі своїм унікальним дизайном сумки-багети цієї італійської торгової марки. Сумки Fendi підкреслюють індивідуальність і стильний вигляд власниць. Творчий директор Fendi - Карл Лагерфельд.

Chloé. Є французьким модним будинком класу люкс. Брендовий виробник отримав свою популярність, завдяки одягу прет-а-порте, але його сумки також користуються величезним попитом і популярністю. Найбільш затребувані сумки Chloé серед знаменитостей.

Louis Vuitton. Саме сумки стали основною продукцією бренду Louis Vuitton. Це цілком зрозуміло, адже творець торгової марки Луї Віттон спочатку спеціалізувався на виготовленні скринь і валіз. На сьогодні симпатичні сумочки з монограмою LV - це справжня мрія для багатьох жінок в різних куточках світу.

Подобається стаття? Розкажи друзям!
Pinterest
Посилання на статтю:
Скопіювати
4207 переглядів
До списку статей Наступна стаття