ТОП-8 найцікавіших аксесуарів на London Fashion Week за версією VOGUE.com

ТОП-8 найцікавіших аксесуарів на London Fashion Week за версією VOGUE.com

Лондонський тиждень моди - один з найбільш ексцентричних тижнів у всьому світі. На підтвердження цього можна навести стритстайл фото з вулиць поблизу показів, фото гостей та учасників заходу.Видання Vogue.com запропонувало нам сконцентрувати увагу на 8 аксесуарах, які вражають уяву, захоплюють увагу і всіляко сприяють модним експериментам.

Фото наведені з показів різних дизайнерів.

Як можна судити з цих фото, якийсь загальний дух присутній у всіх показах - щось головне, як це часто буває, об'єднувало всі бренди-учасників шоу.

Напевно тому нам так хочеться прямо зараз зняти свої безрозмірні светри і уггі і відправитися в модне плавання, яке стало можливим з молодими, поки не побитими брендами.

Burberry

Chris Kane

Duro

JW Anderson

Mary Katrantzou

Alexander McQueen

Roksanda

Simone Rocha 

Насправді не важливо що виберете ви: кошлаті туфлі або косинку в стилі Катрін Деньов - важливо, щоб при цьому образ хоча б на дещицю відбивав ваш внутрішній світ і стиль в цілому. Щоб не здаватися "прибульцем", беручи участь у модних заходах у вашій країні, почніть з малого: виберіть один зухвалий, не такий відомий, скільки самобутній аксесуар і підкресліть їм цілком звичайний образ, складений з тренча, пальто або чорної шкіряної куртки.

Уважно стежте за реакцією оточуючих. Якщо відчуєте, що вас схвалили, продовжуйте рухатися в тому ж напрямку.

Удачі вам, і будьте модними!

Подобається стаття? Розкажи друзям!
Pinterest
Посилання на статтю:
Скопіювати
1548 переглядів
До списку статей Наступна стаття