PETA буде щаслива: Джіорджіо Армані відмовився від виробництва виробів з натурального хутра

PETA буде щаслива: Джіорджіо Армані відмовився від виробництва виробів з натурального хутра

Всесвітньо відомий кутюр'є Джіорджіо Армані слідом за не менш іменитим брендом Hugo Boss повністю відмовляється від виробництва одягу з натурального хутра.

Як пояснив сам дизайнер: "Ми продовжуємо впевнено дивитися в майбутнє, відкриваємо нові для себе горизонти. Який би незамінною не була одяг зі шкіри та хутра, сучасні життя і технології надають нам альтернативи. Ми хочемо рухатися вперед, піклуючись про тварин, наших сусідів по планеті. "

Напевно девіз захисників тварин: "Тварини - не їжа, не одяг і не циркові маріонетки" зачепила дизайнера, внаслідок чого він прийняв таке важливе рішення.

Відмова від хутра поширюється на всі лінії Будинки: в тому числі Armani Jeans і Armani Exchange.

Ми щиро сподіваємося, що майбутнє тварин буде набагато більш райдужним, ніж в минулі, скажімо прямо, варварські століття, і незабаром тваринам не потрібно буде болісно вмирати від руки людини, щоб він міг просто носити гарний одяг.

Нагадаємо, що вже багато дизайнерів відмовилися від використання натуральних тваринних матеріалів, наприклад, знаменита дизайнер Stella McCartney.

До речі, саме слово "натуральне хутро" вводить в оману потенційного споживача: "натуральним" хутро є тільки на тілі тварини. Все інше - пост продукт, який не має нічого спільного з природним природним процесом.

Браво, Джіорджіо!

Подобається стаття? Розкажи друзям!
Pinterest
Посилання на статтю:
Скопіювати
958 переглядів
До списку статей Наступна стаття