Рубрика "Fashion Persona": гостя - Флора Дацкова

Рубрика Fashion Persona: гостя - Флора Дацкова

Ми недавно побували в гостях у чудової Флори Дацкових.

Все, за що б не взялася ця дівчина - приносить їй успіх і популярність. Напевно секрет особливої ​​магії, якою вона володіє!

Ми поговорили про два її проекти, якими вона буквально "живе": Escape Weightloss і спільний проект зі стилістом Олена Лабарткава - Reconstruction Live.

Ми впевнені, що після знайомства з цією чудовою дівчиною - ви захочете дізнатися її ближче і обов'язково прийдете до неї за порадою, коли рука в черговий раз потягнеться за смачними шкідливостями. :)

Привіт, Флора. Сьогодні ми поговоримо про два ваших проекту "Escape Weightloss" і шоу "Reconstruction Live! Чи правда те, що проект "Escape" - єдиний в своєму роді проект, унікальний для нашого міста? Чи багато в нашому місті дієтологів, здатних розробити план харчування для тих, хто бореться із зайвою вагою? При цьому щоб харчуватися можна було смачно і корисно одночасно?
- Насправді таких людей багато. І в нашому місті теж. Питання в іншому: чи займаються вони активно своїм просуванням, в тому числі в мережі? Я думаю, успіх мого проекту був обумовлений моїм особистим результатом, який надихнув багатьох дівчат.

Коли дієтолог сама по природі не схильна до повноти, нехай навіть і відповідною освітою - здається більш само собою зрозумілим, що вона струнка. А коли людина дійсно доміглась результату - це надихає.

- І вийшло так, що проект вистрілив?

- Так, можна сказати і так, що він саме вистрілив. Мені здається, тут спрацювала візуалізація.

- У неї вийшло, значить і у мене вийде?

- Так, саме так.

- А от скажіть, якщо я сама пробую зайнятися своїм харчуванням ... Я підозрюю, що їм щось шкідливе, чи зможу я сама розібратися що з моїм харчуванням не так? Якщо при цьому багато читати, цікавитися? Або обов'язково звертатися до фахівців?

- Все можливо, якщо намагатися вникати в саму суть, і підійти до питання комплексно, не просто знайти модну дієту і слідувати їй, а прийняти себе, навчитися новому, нових звичок - які потім підуть з вами по життю - то у вас гарантовано буде результат . На такому рівні людина вже задається складними питаннями: чому повинні бути складні вуглеводи в раціоні? Скільки є білка і чому? І головне, коли?

У людей є шаблон: що потрібно багато від чого відмовитися, виключити купу продуктів. А ось "Escape Weightloss" говорить про те, що можна харчуватися смачно і в задоволення і при цьому худнути. Є багато й інших шаблонів. Багато хто не замислюються про те, що наприклад гречку їсти ввечері неправильно, так як це складний вуглевод і на її засвоєння організму потрібно більше часу. Це енергія, яку організм повинен елементарно витрачати. Більшість людей приходять з роботи і їдять навіть якщо корисну, наприклад, то часто не ту їжу, яка відповідає даному часу доби або раціону. Що зазвичай їдять ввечері, приходячи з роботи? Кашки, рис - в кращому випадку. Добре, якщо це складний вуглевод, але це може бути і швидкий вуглевод - булочка, наприклад.

- Так доречі. Є популярний західний журнал "SHAPE", про фітнес та здорове харчування. Так там така кількість щодо калорійних страв! Читаючи розумієш, що харчуватися правильно - це не те, що ми зазвичай думаємо))) і навіть сама культура харчування на Заході інша: там вся ця система бранчів, ланчів, пізніх сніданків...

- Саме так, а у нас жінки звикли їсти один два раз в день. І потім часто чуєш - звідки у мене зайва вага? Я ж так мало їм! Харчуватися навпаки потрібно дрібно, маленькими порціями - запускати свій метаболізм. За 5-6 разів на день, природно по можливості здоровою їжею!

- Так, мабуть кожен сам для себе вирішує йти йому по старому шляху або створити нового себе. Наприклад, як перша учасниця вашого шоу?

- Вона, на мою думку, просто була не готова. Вона піддалася модному віянню, але на те, щоб кардинально щось змінювати потрібні сили і справді сильне бажання. Вона дійсно хотіла поміняти стиль і звички, але коли зрозуміла, що для того, щоб домогтися результату - потрібно довго і наполегливо працювати, працювати над собою - її це очевидно збентежило.

- Скільки разів на тиждень ви б порекомендували займатися спортом, при відносному нормальному дробовому харчуванні, коли людина не переїдає?

- Це все дуже індивідуально. Хтось любить силовий тренінг, я взагалі дуже люблю - а кому - то досить просто ходити. Взагалі чим більша кількість фізичної активності на тиждень - тим краще. Я б порадила використовувати будь-який шанс порухатися.

- До речі, досить часта тенденція - коли дівчина займається спортом, і ось з боку багатьом здається, що вона не може зупинитися. Вона може займатися по 5 разів на тиждень і ніяк не може відчути задоволення ...

- Ви знаєте, зупинитися завжди дуже складно. Якщо вже встав на цей шлях. Кожна жінка хоче виглядати краще, ніж виглядала раніше.

- Так, але якщо вона вже спортивна і підтягнута, чому це відбувається?

- Швидше за все, вона переслідує спортивні цілі ... Якщо проводити паралель між частими тренуваннями і нежіночу мускулатурою - то побоюватися цього не варто.

Без додаткового допінгу - часті тренування приведуть лише до спортивного тілу, підтягнутою фігурі. Але потрібно пам'ятати про те, що і живити організм потрібно активніше.

Щоб утримувати м'язи - потрібна енергія.

- так буває настрибав і накидаєшся на білок ...

- Тому що відбувається витрата енергії і запускається метаболізм.

- Ще про Escape Wheightloss. Ви рекомендуєте поєднувати зі спортом або тільки план харчування?

- Ні, насправді цей проект існує для людей, які не займаються спортом.

Правду кажуть: 70% успіху - це харчування, а 30 - спорт.

- Зараз ви створюєте щоденники харчування, розкажіть про них?

- Так, до речі саме на такі щоденники я вишукувала людей на проекті «Реконстракшн».

Я вибрала звідти дівчину, і зараз ми з нею працюємо.

- Вдалий збіг обставин) Ви є клієнткою нашого бутика. Що змушує вас купити річ? Які критерії?

- Насправді, крім того, що річ повинна добре сидіти, що актуально для більшості жінок, мені подобаються прості речі, в яких відчуваєш себе розкішно. В White Story якась проста толстовка, або плаття - ти одягаєш, і тобі відразу комфортно.

- І останнє запитання: що надихає займатися цим, допомагати жінкам знову і знову?

- Те, як довго вони дозрівають. Навіть якщо зайти в переписку - їх перші листи, повні сумнівів - і останні вдячні - це дуже мотивує.

Спасибі за інтерв'ю!

Подобається стаття? Розкажи друзям!
Pinterest
Посилання на статтю:
Скопіювати
1432 перегляда
До списку статей Наступна стаття