Українська модель Юлія Ратнер стала новим обличчям дочірнього бренду Valentino - Valentino Red

Українська модель Юлія Ратнер стала новим обличчям дочірнього бренду Valentino - Valentino Red

Якщо ми говоримо про бренд Valentino, то його героїня представляється нам дорослою жінкою, що цінує розкіш, зручність і стиль.

Це дещо обмежує коло цільової аудиторії, потенційних покупців марки, і саме тому був створений ще один, дочірній бренд - Valentino RED.

На цей раз героїня зовсім інша: юна, граціозна, стильна, тонка і повітряна. Без зайвої ваги та вікового показника.

Саме такою здалася нам українська модель Юлія Ратнер на зйомці для круїзної колекції 2017 Valentino RED.

Українській дівчині пощастило з таким договором не на порожньому місці. Зовсім недавно вона пройшлася по подіуму на показі Chanel, придивилася самому Карлу Лагерфельду, в компанії знаменитих колег по цеху: Белли і Джіджі Хадід і Кендалл Дженнер.

Що стало причиною такого успіху? Варто зазначити, що у Юлії надзвичайної краси очі - великі, розкриті, немов озера місячної ночі. Цілком можливо, що саме очі, а ще точна відповідність світовим модельним стандартам, допомогли українці отримати контракт мрії.

За показом Chanel пішов показ від кутюр Valentino, на якому дівчина, що подає великі надії, продемонструвала плаття-сітку в античному стилі.

Досвід роботи з Карлом Лагерфельдом допоміг юній моделі розкріпачитися, і вже на показі Valentino вона не відчувала ні хвилювання, ні дискомфорту.

Подобається стаття? Розкажи друзям!
Pinterest
Посилання на статтю:
Скопіювати
3327 переглядів
До списку статей Наступна стаття