ВІЧНИЙ РОМАНТИК VALENTINO: SS 2016 FASHION SHOW

ВІЧНИЙ РОМАНТИК VALENTINO: SS 2016 FASHION SHOW

Модний ДІМ Valentino представив колекцію READY_TO_WEAR Spring / Summer (Весна / Літо) '2016.

Моделі пройшлися по подуіму в вільних, залишаючих політ для фантазії нарядах: мотиви колекції варіювали сюжети від класичного італійського стилю і розкішного бароко до глибоких африканських етнічних, які подібно до колиски цивілізації повинні розкрити в дівчині спекотну хижачку, мисливицю і захисницю вогнища.

З особливим трепетом були створені аксесуари та взуття: сумки, розшиті різноколірними нитками, взуття на низькому ходу, все для виняткової зручності клієнток Модного Дому. Прикраси лаконічні і мінімалістичні, як того і вимагає образ тигриці, що охороняє свій прайд.

Тонкі, що летять на крилах фантазії дизайнерів браслети лише підтверджували враження вечора: нова героїня Valentino - вільна, незалежна і самодостатня. Самовизначаючись, вона шукає надійний тил, а ніяк не самоствердження.

Сумки з нової колекції замислювалися не інакше, як модний трофей, за яким обов'язково стануть полювати шанувальниці марки.

Яскравий орнамент і оздоблення зв'язали воєдино два несхожих італійських бренди: молодих і неприборканих Dolce & Gabbana, які кожен раз представляють нову країну, релігію і культуру в своїх колекціях, і класичний ДІМ з більш ніж піввіковою історією. Але їхня відмінність явна: вишукана розкіш з тонким натяком на дорожнечу обов'язково поступиться зухвалий, і все ж більш "гламурний" бренд.

Роки летять, а історія доводить один факт: у таких Будинків як GFF, Valentino, DIOR немає конкурентів. Дівчата можуть вибирати стиль італійської бізнес-леді PRADA або MIU MIU, можуть носити яскраве взуття від модних бунтарів Alexander McQueen і Alexander Wang, але прагнення до еталонної жіночності, властиве самим іменитим брендам, залишиться вічної жіночої слабкістю.

Перевірено.

Подобається стаття? Розкажи друзям!
Pinterest
Посилання на статтю:
Скопіювати
3050 переглядів
До списку статей Наступна стаття