Умови доставки

Елітний шопінг в Одесі і за її межами!

Мультибрендовий бутік «White Story» пропонує Вашій увазі якісні репліки брендів - найвідоміших імен у світовій модній індустрії: від Victoria Beckham до Yves Saint Laurent.

Інтернет-шопінг став з нами ще доступнішим!

Зручна навігація сайту дозволить купити будь-яку вподобану річ: для цього Вам достатньо додати товар в корзину і вибрати зручний спосіб оплати.

Кілька видів доставки + приємні бонуси для постійних клієнтів!

Ми доставимо Вашу покупку швидко і без перешкод в будь-яку точку світу. Куди інші навіть не доходять!

Якщо Ви робите покупку в нашому магазині, ми прагнемо створити всі умови для того, щоб Ви отримали її вчасно, в цілості й схоронності. Завдяки тому, що посилка застрахована, Ви можете отримати гарантію своєчасної доставки, а також збереження замовлених речей.

До того ж в нашому магазині завжди діють сезонні знижки та інші приємні бонуси.

Перед відправкою замовлений Вами товар перевірять на відсутність зовнішніх дефектів наші менеджери. Доставка може зайняти від одного до семи днів.

Перевірку замовлення на предмет цілісності упаковки і відсутності зовнішніх пошкоджень товару ми рекомендуємо здійснювати на місці. Пам'ятайте, що претензії за зовнішнім виглядом доставленого товару Ви можете пред'явити тільки до передачі Вам посилки.

Доставка по Україні

Ми здійснюємо безкоштовну доставку при безготівковій оплаті замовлення на карту Приват Банк.

Служба доставки «Нова пошта»

Новая Почта «Нова Пошта» здійснює доставку в будь-яку точку України.

Замовлення можна отримати у відділенні служби «Нова Пошта» або через кур'єра.

Самовивіз

Самовывоз

Самовивіз - доставка замовлень проводиться в роздрібні магазини «White Story».

Адреса магазину:

м. Одеса, ТРК «Аркадія-СІТІ»

  • Доставка в магазини безкоштовна і не залежить від суми замовлення.
  • Після оформлення замовлення на сайті або по телефону наш співробітник погоджує з Вами час, день та адресу доставки в зручний для Вас магазин нашої мережі.
  • Максимальний термін перебування інтернет-замовлення в магазині роздрібної мережі - 5 днів з моменту надходження. У разі не викупу замовлення протягом 5 днів замовлення буде розформовано.

Доставка по світу

Служба доставки «Мiст Експрес»

«Мiст Експрес» - українська служба доставки, яка здійснює перевезення по всьому світу. Служба може зробити доставку в будь-яку зазначену точку України і світу від дверей до дверей. Ви можете відстежити посилку за допомогою сервісу Email Tracking на сайті «мiст Експрес».

Служба доставки «DHL»

«DHL» «DHL» здійснює доставку вантажів по всьому світу повітряним, морським, автомобільним і залізничним транспортом. Кур'єр служби «DHL» доставить Вашу покупку з будь-якого вказаною адресою. Ви зможете відстежити весь шлях прямування вантажу на сайті компанії.

Ми завжди готові Вам допомогти

Якщо з яких-небудь причин доставка в зручний для Вас місце неможлива, зв'яжіться з нашими менеджерами. Ми подбаємо про те, щоб Ваша покупка була доставлена швидко і надійно.

«White Story» завжди прагне йти назустріч своїм клієнтам. Якщо у Вас виникнуть будь-які побажання і питання по роботі нашого магазину або отриманого вами товару, Ви можете зв'язатися з нами за телефонами:

+38 (067) 488-04-28

або по e-mail:

info@whitestory.ua