Повернення і обмін

Повернення і обмінTab photo 3
Умови повернення

Причини і терміни повернення товару.

  • Відповідно до закону України «Про захист прав споживачів» покупець має право відмовитися від товару в будь-який час до його передачі, а після передачі товару - протягом 14 днів, не рахуючи дня покупки.
  • Повернення товару можливе в разі, якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, цілісність упаковки, а також документ, що підтверджує факт і умови покупки зазначеного товару.
  • Споживач у разі виявлення в товарі недоліків, якщо вони не були застережені продавцем, за своїм вибором вправі відмовитися від виконання договору купівлі-продажу і зажадати повернення сплаченої за товар суми.

Звертаємо Вашу увагу, що справжні кольори виробів можуть відрізнятися від кольорів і відтінків на сайті, в залежності від кольору вашого монітора.Обращаем Ваше внимание, что подлинные цвета изделий могут отличаться от цветов и оттенков на сайте, в зависимости от цветопередачи вашего монитора.

Якщо товар був отриманий через службу «Нова Пошта», «мiст Експрес» або «DHL», повернення оформляється за правилами, встановленими обраної службою доставки.

Умови обміну

Покупець має право обміняти товар на аналогічний протягом 14 днів з моменту отримання замовлення, не рахуючи дня покупки, в разі, якщо товар не підійшов за формою, габаритами, фасоном, забарвленням, розміром або комплектації.

«White Story» обміняє товар на аналогічний за умови наявності його на складі. Якщо в даний момент необхідний Вам товар відсутній на складі, за погодженням обмін можливий при надходженні аналогічного товару в продаж. У разі якщо аналогічний товар відсутній у продажу на день Вашого звернення в «White Story», Ви маєте право відмовитися від товару і вимагати повернення сплаченої грошової суми.

Ми завжди готові Вам допомогти

З будь-яких питань щодо обміну Ви можете зв'язатися з нашим менеджером за телефонами:

+38 (067) 488-04-28

або по е-mail:

info@whitestory.ua

Завантажити документи

Бланк заяви на повернення Бланк заяви на обмін